Gol Kasalice u polufinalu kupa Srbije - 21.03.2012.
AnÄus za Kasalicu: divlji igraÄ, ne zna deÄko da igra fudbal, ne zna uopÅ¡te ko je taj momak. 12.11.2012. SOS kanal Beograd, Srbija.
СÑадион: ЦÑвене звезде ÐледалаÑа: 48.736 СÑдиÑа: ÐилоÑад ÐÐ°Ð¶Ð¸Ñ (ÐÑбаÑ) СÑÑелÑи: ÐилÑÐ½Ð¾Ð²Ð¸Ñ 16', ÐаÑалиÑа 76' ...

Latest News : Filip Kasalica : Tweet this RSS

Want to Filip Kasalica latest news on your twitter account???   sign in with twitter
Filip Kasalica     sign in with twitter   ||  Football     sign in with twitter   ||  Sports     sign in with twitter
Jubilarna generacija sa 20 Luča - Vijesti Tweet this news
Vijesti---...- Sandra Vujičić drugo, a Nebojša -Kasalica- treće. Milena Đuranović iz sedmog razreda je na krosu na 700 metara bila prva, dok je -Filip- Perišić, ... - Date : Thu, 03 Jun 2010 16:03:42 GMT+00:00
JSL: Bodovi spasa ostaju u Kuli - Serbian Cafe Tweet this news
Serbian Cafe--Posle velike inicijative -Filip Kasalica- je u 48. minutu postigao prvi gol za Kuljane. Pobedu je obezbedio Nikola Komazec golom tri minuta pre kraja meča. ... - Date : Sun, 09 May 2010 17:09:12 GMT+00:00
JSL: Bodovi spasa ostaju u Kuli - mondo Tweet this news
mondo--Posle velike inicijative -Filip Kasalica- je u 48. minutu postigao prvi gol za Kuljane. Pobedu je obezbedio Nikola Komazec golom tri minuta pre kraja meča. ... - Date : Sun, 09 May 2010 16:26:05 GMT+00:00
JSL: Hajdukov veliki korak ka opstanku - Sportal.rs Tweet this news
Sportal.rs--Poslednja utakmica 28. kola Jelen Superlige pripala je Hajduku iz Kule, a golove u meču protiv Mladog radnika dali su -Filip Kasalica-, u 50. i Nikola Komazec ... - Date : Sun, 09 May 2010 16:35:17 GMT+00:00
Važna pobeda kulskog Hajduka u borbi za opstanak - Блиц Tweet this news
Блиц--Pogotke za ekipu iz Kule postigli su -Filip Kasalica- u 48. i Nikola Komazec u 87. minutu. Do kraja prvenstva ostala su još dva kola, a Kuljani sada zauzimaju ... - Date : Sun, 09 May 2010 19:12:10 GMT+00:00