AskBiography Logo   Latest News  Follow Us on Twitter  Follow Us on Google Buzz  Became Fan - Facebook  Subscribe to RSSRSS   Bookmark and Share

Sportul Studentesc - ARO Campulung, 22.05.2004.
11.72 min. | 5.0 user rating
Sportul Studentesc - FC National, 16.10.2004.
3.22 min. | 5.0 user rating
Great Goal Costin Curelea | Universitatea Craiova vs Viitorul Constanta Romanian Liga 1 Universitatea Craiova vs Viitorul Constanta 2014-08-08 22:30 - 2014-08-09 00:30.
1.10 min. | 0 user rating
Ilfovenii pregÄtesc partea a doua a sezonului cu un antrenor nou Èi multe modificÄri în lot. Fostul atacant al Sportului StudenÈesc, Costin Curelea, este secundul lui Ilie Poenaru, iar...
4.08 min. | 0 user rating
Curelea Costin 2.
12.52 min. | 5.0 user rating
Costin Curelea putea sa egeleye pe Concordia in minutul 15 al partidei, cand a scapat singur cu portarul Ramniceanu, dar nu l-a putut invinge.
0.85 min. | 0 user rating
1.03 min. | 0 user rating
6.48 min. | 3.66 user rating

2.07 min. | 5.0 user rating

Latest News : Costin Curelea : Tweet this RSS

Want to Costin Curelea latest news on your twitter account???   sign in with twitter
Costin Curelea     sign in with twitter   ||  Football     sign in with twitter   ||  Sports     sign in with twitter
Curelea: "Ne orientăm atenţia pe campionat, trebuie să ieşim din zona mlăştinoasă" - Gazeta Sporturilor Tweet this news
Gazeta Sporturilor---Costin Curelea- şi-a felicitat colegii pentru felul în care echipa a luptat contra Stelei şi speră ca Sportul să înceapă să cîştige în campionat, ... - Date : Wed, 27 Oct 2010 21:17:07 GMT+00:00
Sportul Studenţesc - Rapid, scor 0-2, într-un meci din etapa a 12-a - ASport.ro Tweet this news
ASport.ro--Sportul a şi marcat prin -Costin Curelea-, în minutul 33, dar golul a fost anulat pentru o poziţie de ofsaid. O nouă fază controversată sa petrecut şi cu un ... - Date : Sun, 24 Oct 2010 14:13:52 GMT+00:00
Curelea: "Sîntem mici, dar nu meritam să fim dezavantajaţi aşa!" - Gazeta Sporturilor Tweet this news
Gazeta Sporturilor--Atacantul -Costin Curelea- a declarat după înfrângerea înregistrată de Sportul Studenţesc în meciul de pe teren propriu cu Rapid, scor 0-2, că arbitrii au ... - Date : Sun, 24 Oct 2010 17:05:51 GMT+00:00
Costin Curelea: „Ne gândim la finală” - Adevărul Tweet this news
Adevărul--Atacantul Sportului Studenţesc, -Costin Curelea-, este optimist în ceea ce priveşte evoluţia "studenţilor" în Cupa României şi spune că se gândeşte să joace ... - Date : Tue, 26 Oct 2010 13:23:17 GMT+00:00
Povestea lui Curelea: "Am fugit de acasă pentru fotbal!" - ProSport Tweet this news
ProSport--La nunta lui de acum o săptămână, Curelea şi-a pus o dorinţă: să marcheze atâtea goluri câte pahare de şampanie sunt pe masă! -Costin Curelea- (26 de ani) ... - Date : Fri, 30 Jul 2010 05:43:42 GMT+00:00
Oţelul a spart „gaşca nebună“ - Adevărul Tweet this news
Adevărul---Costin- '80), Cruceru, Cr. Irimia, Postolache - Ferfelea (M. Nae '56), -Curelea-. Oţelul: Grahovac - Râpă, Sârghi, Sg. -Costin-, Sălăgeanu - L. Iorga (Petean ... - Date : Fri, 23 Jul 2010 18:26:59 GMT+00:00
Iorga aduce prima victorie gălăţeană din noul sezon - Jurnalul Naţional Tweet this news
Jurnalul Naţional--Sportul: Viciu - L. Cazan, D. Lung, Patrichi, Ciupe (68 Farmache) - Varga (80 Gh. -Costin-), Cruceru, Irimia, Postolache - Ferfelea (56 Nae), -Curelea-. ... - Date : Fri, 23 Jul 2010 17:41:33 GMT+00:00
95 % - problema rezolvata - Ziarul de Iasi Tweet this news
Ziarul de Iasi---...- invins ieri in Regie, nu fara emotii, pe Gloria Buzau, scor 2-1, golul victoriei fiind marcat cu cinci minute inainte de final de catre -Costin Curelea-. ... - Date : Mon, 07 Jun 2010 00:14:09 GMT+00:00
Inca un transfer la Steaua! - Agentia de Investigatii Media Tweet this news
Agentia de Investigatii Media--Victor Piturca doreste sa intareasca si atacul Stelei, aducandu-l pe -Costin Curelea-, varful Sportului Studentesc. Debutul lui Piturca in Ghencea se remarca ... - Date : Mon, 21 Jun 2010 10:35:43 GMT+00:00
Fiesta in Regie: Sportul Studentesc revine in Liga 1 - Onlinesport Tweet this news
Onlinesport--Buzoienii s-au dovedit a fi o nuca tare, Boghitoi egaland din penalty in minutul 73, insa peste doar sase minute capitanul -Costin Curelea- sa inaltat ... - Date : Sun, 06 Jun 2010 11:52:38 GMT+00:00